fbpx
Zaloguj się jako pacjent
Nie masz jeszcze konta pacjenta? Zajerestruj się
+48 22 688 79 25 Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Kontynuacja leczenia – recepta online:

 • Konsultacje online
 • Omówienie wyników zleconych badań
 • e-Recepta i e-Skierowania
 • Przedłużanie prowadzonej terapii i wytyczne do leczenia. 

Kontynuacja leczenia – recepta online w HomeDoctor

Umów się na konsultację online z możliwością wystawienia recepty:

Kontynuacja leczenia z możliwością uzyskania recepty online to wygodny i szybki sposób na leki, które przepisywane są na choroby przewlekłe. To idealne rozwiązanie, kiedy kończy się nam kolejne opakowanie leków, a my nie mamy możliwości skorzystania ze standardowej wizyty stacjonarnej.

Kontynuacja leczenia to dalsze udzielanie świadczeń zdrowotnych pacjentowi, który już rozpoczął leczenie. Może dotyczyć zarówno leczenia szpitalnego, jak i ambulatoryjnego. Jest ona ważna dla pacjentów, którzy wymagają długotrwałego leczenia, np. chorych na choroby przewlekłe. Dzięki kontynuacji leczenia pacjenci mogą zachować dobrą kondycję zdrowotną i uniknąć powikłań.

kontynuacja leczenia recepta online, ginekolog online
Zwolnienie lekarskie – najważniejsze informacje 3

Kontynuacja leczenia online z możliwością uzyskania e-recepty:

Kontynuacja leczenia online z możliwością uzyskania e-recepty to usługa, która umożliwia pacjentowi kontynuowanie leczenia u lekarza specjalisty w formie zdalnej, tj. przez Internet lub telefonicznie. W przypadku, gdy lekarz uzna, że pacjent wymaga kontynuacji leczenia, może wystawić e-receptę na niezbędne leki. E-recepta jest dostępna dla pacjenta w formie wiadomości SMS lub e-maila.

Wizyta online jest zazwyczaj krótsza niż wizyta stacjonarna. Pacjent nie musi tracić czasu na dojazd do gabinetu lekarskiego, a także na oczekiwanie w kolejce. Oszczędza również pieniądze, ponieważ nie ponosi kosztów dojazdu i parkingu.

  Tablekta dzień po, pigułka dzień po, antykoncepcja awaryjna button

  E-recepta jest wygodna i bezpieczna. Pacjent może odebrać ją w dowolnym miejscu i czasie, a także może ją wydrukować, jeśli chce. E-recepta jest również bezpieczna, ponieważ dostęp do niej mają tylko pacjent i lekarz.

  E-receptę można zrealizować w dowolnej aptece w Polsce. Aby zrealizować e-receptę, należy podać farmaceucie numer e-recepty lub wydrukowaną receptę.

  Pytanie i odpowiedzi dotyczące e-recepty:

  Jak otrzymać e-receptę?

  Aby otrzymać e-receptę, należy udać się na stronę HomeDoctor, wybrać lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). Lekarz wystawi e-receptę na podstawie wywiadu lekarskiego. E-recepta jest dostępna w IKP w ciągu kilku minut od jej wystawienia.

  Jak zrealizować e-receptę?

  E-receptę można zrealizować w dowolnej aptece w Polsce. Aby zrealizować e-receptę, należy podać farmaceucie numer e-recepty lub wydrukowaną receptę.

  Czy e-recepta jest bezpieczna?

  E-recepta jest bezpieczna, ponieważ dostęp do niej mają tylko pacjent i lekarz. E-recepta jest podpisywana cyfrowo przez lekarza, co zapewnia jej autentyczność.